Organizmo valymas

Organizmo valymas

Žmogaus organizme gyvena blogosios ir gerosios bakterijos. Gerosios bakterijos klesti deguonies priturtintoje terpėje. O blogosios bakterijos, vėžio ląstelės, infekcijos, virusai, parazitai bei grybai renkasi anaerobinę t.y. mažai deguonies turinčią aplinką, joms yra labai sunku išgyventi deguonies prisotintoje aplinkoje. Todėl yra labai svarbu papildyti savo kūną šiuo mums gyvybiškai svarbiu elementu – deguonimi. Štai čia į pagalbą mums ir ateina vandenilio peroksidas.

Tai bio-oksidacinė medicina (terapija). Visuose gyvuose organizmuose deguonį (O2) perneša hemoglobinas – tai proteinas randamas raudonuosiuose kraujo kūneliuose. Tai labai efektyvus būdas pernešti deguonį iš plaučių į kitus organizmo audinius, užtikrinant, kad deguonis su niekuom „pakeliui“ nereaguotų, kadangi laisva deguonies molekulė yra labai reaktyvi. Organizme dar vadinama kaip laisvasis radikalas. Kai hemoglobinas jį „uždaro“, deguonis negali su niekuom reaguoti, kol hemoglobinas jo „nepaleidžia“, kuris, jį paleidęs, „pasiima“ anglies dvideginį ir neša jį į plaučius išmetimui. Tada ratas vėl kartojasi.

Bio-oksidacinė arba deguonies terapija yra organizmo prisotinimas deguonimi. Cheminė vandenilio peroksido (H2O2) reagavimo organizme reakcija atrodo taip : H2O2 _ H2O+O- Tai sutrumpinta cheminė reakcija, parodanti, kad vandenilio peroksidas organizme skyla į vandenį (H2O) ir deguonį (O).  Būtent šis deguonis ir yra sveikatos šaltinis žmogaus organizme.

Patekęs į kraują vandenilio peroksidas sutinka du fermentus: katalazę ir citochromą c. Susidūręs su katalaze vandenilio peroksidas iškart skyla į vandenį ir deguonį, o susidūręs su citochroma C neskyla į vandenį ir deguonį apie 40 minučių. Po 40 minučių citochroma c pradeda veikti kaip katalazės fermentas ir vandenilio peroksidas skyla, išleisdamas deguonį. Iki to laiko, susijungęs su citochroma c, vandenilio peroksidas pasklinda po visą organizmą ir tampa prieinamas visoms ląstelėms.

Laisvos deguonies molekulės organizme efektas yra dvipusis. Ji nužudo arba smarkiai apriboja anaerobinių organizmų augimą (anaerobiniai organizmai – bakterijos ir virusai, kurie „kurui“ naudoja anglies dvideginį ir išskiria deguonį kaip šalutinį produktą). Deguonis sutikęs tokį organizmą nedelsiant pradeda jį deginti. Anaerobinės bakterijos ir virusai yra patogenai, sukeliantys ligas. Tai anaerobiniai organizmai.

Aerobinės bakterijos (bakterijos naudojančios deguonį kaip kurą ir paliekančios anglies dvideginį kaip šalutinį produktą (kaip ir žmonės)), kurios gyvena žmogaus organizme bei padeda virškinimo procesuose, tiesiog klesti deguonies ir vandenilio peroksido priturtintoje terpėje.

Kita vandenilio peroksido savybė yra ta, kad jis atiduodamas deguonį, kuris savo ruoštu degindamas biologinių atliekų produktus ir industrinius tiksinus transformuoja juos į neveiklias medžiagas. Tai labai padeda inkstams ir kepenims tada juos pašalinti. Tai du kartus pagreitina enziminio metabolizmo procesą mitochondrijoje, kiekvienoje ląstelėje ir taip įgalina mūsų organizmą pašalinti visus toksinus bei dar lieka energijos mūsų kasdieniam gyvenimui. Taip šis metabolizmo padidėjimas dar daugiau prisideda prie anti-bakterinių, anti-virusinių bei anti-grybinių vandenilio peroksido savybių.

Vandenilio peroksidas yra dalis natūralaus metabolizmo. Tai natūraliai gaminama medžiaga organizme. Vieni iš baltųjų kraujo kūnelių gamina vandenilio peroksidą jūsų kūne. Tai gynybinis mechanizmas, saugantis jus nuo ligų ir negalavimų.

Kai žmogus jau supranta, kad serga ar negaluoja, tai jau reiškia, kad bakterijos ar viruso jūsų organizme buvo daugiau negu vandenilio peroksido ir liga jau yra “apėjusi” pirmąją jūsų imunės sistemos gynybinę liniją. Tada imuninė sistema pereina prie antrosios taktikos – pradeda analizuoti ir gaminti antikūnius atitinkančius į jūsų kūną įsibrovusį organizmą.

1920 – aisiai metais žmogaus išrasti antibiotikai buvo revoliucija medicinoje. Tačiau yra akivaizdu, kad tai yra tik antra strategija nugalėti infekciją, kaip mums pats mūsų kūnas ir parodo. Kai organizmą užpuola infekcija, pirmoji pagalba ateina iš vandenilio peroksido.

Vandenilio peroksido naudojimas skiriasi nuo “šiuolaikinio” gydymo tuo, kad neužteršia organizmo toksinais bei įvairiausiais antriniais produktais, nėra baisūs “šalutiniai poveikiai”, kuriuos siūlo šiuolaikiniai vaistai, be to neužmuša organizmo gerųjų bakterijų kaip tai daro sintetiniai ANTIBIOTIKAI. Yra atlikta daugybė tyrimų, teigiančių, kad vandenilio peroksidas padeda nuo begalės ligų, štai keletas iš jų: kandidozė, virusinės infekcijos, gripas, peršalimas, sinusitas, gangrena.

Taip pat manoma, kad vandenilio peroksidas ištirpina cholesterolį bei kalcio nuosėdas, kurios yra atsakingos dėl aterosklerozės. Todėl jis yra puikus pagalbininkas kraujotakos sutrikimams. Tyrimai taipogi rodo, kad Peroksidas gali padėti nuo tokių ligų kaip angina, kojų skausmas ir ischeminiai smūgiai į smegenis, kas sukelia svaigimą. Taip pat, jei nepavėluojama, galima gerokai sumažinti insulto padarinius.

Emfizemos atveju vandenilio peroksidas gamina deguonies burbuliukus alveolėse (smulkios pūslelės, esančios plaučio bronchiolėse), kurie pakelia gleivių sąnašas, kad jas galima būtų iškosėti.

Vandenilio peroksidas nuostabiai veikia odą. Ji tampa tyra, švytinti. Be to gali padėti nuo tokių ligų kaip astma, leukemija, sklerozė, degeneracinė disko liga, aukštas kraujo spaudimas, artritas, nugaros skausmai, migrena, aukštas cholesterolis, diabetas, spuogai, ausų uždegimas, dantenų uždegimas, vaginozė, pienligė, kvėpavimo takų uždegimai, alzhaimeris, herpes, artritas, diamentija, širdies ligos, galvos skausmai, nagų grybelis, kraujotakos ligos, dantų ligos, depresija, odos ligos.. Tai toli gražu ne visos ligos nuo kurių gali padėti vandenilio peroksido terapija. Skamba labai optimistiškai, tačiau taip yra todėl, kad beveik visi negalavimai yra arba bakterijos, arba virusai, arba parazitai, arba grybai, o juos vandenilio peroksidas ir “degina”. Taipogi, už daugelio ligų sukėlimą būna atsakingi ir toksinai, kurie atsiranda iš pesticidų, koncervantų bei pramoninės taršos.. Dažnai pakanka tik tuos toksinus pašalinti ir kūnas jau pradeda pats regeneruotis.

Kai kurie daktarai yra įsitikinę, kad vandenilio peroksidas yra vaistai nuo vėžio ir aids. Internete galima rasti daug sėkmės istorijų. Jų propoguojamas gydymas vadinamas intraveninė vandenilio peroksido terapija. Imamamas paciento kraujas, prisotinamas vandenilio peroksidu ir suleidžiamas atgal pacientui (panašiai kaip ozono procedūra). Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Kanadoje veikia daugybė tai atliekančių klinikų. Tik nemėginkite to atlikti patys, tai gali būti pavojinga ir tik specialistai gali taikyti šią procedūrą (greičiausiai EU tokios negausite). Vandenilio peroksido nauda nuo šių ligų aišknama labai parastai. Vėžio ląstelės bei aids virusas yra anaerobiniai organizmai todėl jiems yra sunku išgyventi deguonies priturtintoje terpėje.

Jei vandenilio peroksidas yra toks efektyvus nuo šitokios daugybės ligų, kodėl jis nėra “šiuolaikinės” medicinos dalis, kodėl jūsų daktaras apie jį tyli? Tai labai paprasta. Vandenilio peroksidas Negali būti užpatentuotas. Jo yra vandenynuose, jo yra lietuje, jo yra daržovėse, jo yra kiekvienoje jūsų ląstelėje DABAR. Jis neabejotinai saugus, kadangi tam tikrą kiekį gamina pats jūsų organizmas. Taigi, vandenilio peroksidas negali būti patentuotas – išjo nepasidarysi didelio pelno, o ir pacientai bus sveiki ir nepirks kitų vaistų.. Labai paprasta, medicinos ir farmacijos pramonė šiais laikais yra tokia didelė, kad jei bent dalis žmonių dabar pasveiktų – pasaulio ekonomika griūtų.. Taip, valstybės įskaičiuoja į biudžetų projektus pinigus gaunamus iš farmacinių ir med. kompanijų pelnų.. Taigi pamąstykite ar visi nori kad jūs būtumėte sveiki? Gyvename tarp didžiulių pelno siekiančių grupių.. o jūsų sveikata yra prekė. Jei jūs nepasirūpinsite savo sveikata, niekas už jus nepasirūpins, tikrai jau ne jūsų daktaras, jis tik mažas sraigtelis sitemoje, taipogi siekiantis savo kruopelytės pelno (nepamanykite neteisingai, yra ir tikrų daktarų, tikrai pasišventusių savo profesijai, tik jų labai mažai..). Tarp kitko, apie 400 000 žmonių kasmet miršta nuo daktarų prirašytų vaistų ar sveikatos sistemos klaidų  (neoficialiais duomenimis mirčių dėl daktarų klaidų skaičius dar įspūdingesnis) Pasak žurnalo Forbes tai tampa trečia mirštamumo priežastis amerikoje, po kraujotakos ligų ir vėžio. Taip, tokių vaistų reakcijų galima tikėtis nes sintetiniai vaistai gaminami laboratorijose o ne ‘skinami nuo medžių’, ką jau kalbėti apie ‘galimus šalutinius efektus’ arba tokią mintį, kad niekas nenori kad Jūs visam laikui pasveiktumėte.. geriausia kad pasveiktumėte laikinai ar bent jau ilgai gydytumėtės..

Dauguma ligų šiais laikais atsiranda dėl žmogaus ‘virimo’ šiuolaikinėje užterštoje chemikalų sriuboje. Taip atsiranda deguonies badas organizme. Paskaičiuota, kad mes begauname tik apie 11% iš 30% deguonies kvepuodami. Tai yra ir dėl aplinkos užterštumo ir dėl organizmo užterštumo ir dėl nurūgštėjusių organizmų, dėl to nebesugebančių pasisavinti deguonies iš oro. Bet kas, kas gali jums padėti atsikratyti toksinų yra potencialiai jūsų vaistas. Padeda badavimas, augalinio maisto dieta, vitaminai. Toksinų ir kitų jums nereikalingų medžiagų pa(si)šalinimas iš organizmo laikinai gali sukelti simptomus baisesnius nei pati liga – laikykitės, bent jau žinote, kad einate teisinga linkme.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *