Patarimai jauniems tėvams

Patarimai jauniems tėvams

Jauniems tėveliams įprastai kyla labai daug įvairių klausimų. Ir tai yra visiškai natūralu – jei yra auginamas pirmagimis, tuomet prieš akis atsiveria visiškai kitas pasaulis, kuris yra visiškai nepažintas ir neatrastas. Todėl jei ir jūs visai neseniai tapote tėveliais, turbūt jaučiatės pakankamai pasimetę ir nežinote, kaip turėtumėte tinkamai pasirūpinti savo naujagimiu. Tačiau vėlgi, neturėtumėte pulti į neviltį ar imti manyti, kad jūs esate palikti likimo valei.

Visų pirma nepamirškite, kad daug naudingų patarimų jūs visuomet galite gauti iš pediatro, kuris rūpinsis jūsų naujagimio sveikata. Nebijokite užduoti jums rūpimus klausimus. Tai yra jūsų pirmagimis, o tai reiškia, kad jūs negalite žinoti viso to, kaip turėtumėte išspręsti visus svarbiausius klausimus. Jei jūs klausite, tuomet gausite atsakymus ir galėsite jaustis kur kas ramiau dėl savo vaikelio sveikatos, savijautos ir vystymosi. Pasidomėti apie mažylio išmatas, nosies išskyras ir kitus elementarius dalykus yra tiesiog būtina dar prieš gimstant ar tik gimus kūdikėliui.

Taip pat jums būtų naudinga įsigyti pasauliniu mastu pripažįstamas knygas, skirtas jauniesiems tėveliams, auginantiems naujagimius. Šiandien yra daugybė literatūros, kuria vadovaudamiesi jaunieji tėveliai turi puikiausias galimybes išspręsti jiems iškylančius klausimus. Tai reiškia, kad tokiu būdu galima lengvai pasimokyti iš kitų tėvelių anuomet padarytų klaidų ir jų išvengti savo vaikelio auginimo ir priežiūros atveju.

Neišnaudoti kompiuterio ir interneto suteikiamų galimybių irgi būtų neprotinga. Tokie portalai kaip tindirindi.lt gali pasiūlyti jaunų ir patyrusių tėvelių bendruomenę. O prie to pridėkite šimtus naudingų patarimų ir straipsnių tėveliams…

Žinoma, augindami savo vaikelį jūs taip pat turite šiek tiek atsipalaiduoti. Trumpiau tariant, jūs neturite būti pamišę dėl viso to, kas yra susiję su jūsų vaikeliu. Jūs turite suteikti daugiau laisvės, kartu tinkamai pasirūpinant ir suteikiant daug meilės. Jūsų vaikelis turi jaustis mylimas, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jūsų meilė turėtų užgožti vaikelio galimybę pažinti jį supanti pasaulį. Nors akivaizdu, kad jaunieji tėveliai įprastai baiminasi, kad jų vaikeliui nieko nenutiktų, su papildoma priežiūra galima suteikti savo vaikeliui daugiau laisvės ir galimybę pažinti jį supantį pasaulį. Tokiu būdu jis kur kas greičiau ir geriau vystysis. Be to, jūs daug naudingos išminties galite pasisemti ir bendraudami su kitais tėveliais, kurie visą tai jau yra praėję ir su visu tuo jau yra susidūrę praktikoje. Tai leis jums jaustis ramiau ir labiau pasitikėti savo jėgomis.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *