Šiuolaikinės medicinos proveržis kovoje su ligomis

Užduokite sau labai paprastą klausimą: kur gi tas proveržis kovoje su ligomis, apie kurį tiek daug kalbama ir rašoma? Visuomenė lygtai ir vystosi, gyvenimo sąlygos daugelyje šalių aiškiai gerėja, sanitarinė padėtis – ne ta, kaip viduramžiais be kanalizacijos, technologijos, tarytum, irgi vystosi nepaliaujamai, diagnostinių procedūrų tikslumas pasiekė nematytas aukštumas – bet kurią ligą ras net pas sveiką. Medicininių paslaugų poreikis tik auga – ligos jaunėja, žvėrėja ir dauginasi. O tikrojo pasveikimo vis nėra, ir nenusimato nuo nieko, nebent nuo slogos, ir tai ne visada. Kodėl?

Atsakymas jus tikriausiai išgąsdins – pasiruoškite. Jūs tikriausiai girdėjote apie natūralią atranką, evoliuciją ir pan.? Girdėjote. O ar atsimenate koks viso to tikslas? Kokio tikslo siekia Gamta tai vykdydama? Jeigu supaprastintai, tai Gamtą domina tik maksimaliai gyvybingi individai, ir tai ji pasiekia išbrokuodama silpnuosius. Tai žmonėms būdinga gailestis, atjauta, siekimas padėti silpniesiems ir t.t. Gamta tokių emocijų nepažįsta. Gamtoje viskas paprasta: negali išgyventi – eik į kompostą ir atpalaiduok vietą tiems, kurie gali.

Praktiškai visi šiuolaikinės medicinos pasiekimai stipriai konfliktuoja su natūralia atranka, tai yra su Gamta. Nes mūsų medicina visokiais būdais bando palaikyti gyvybę individų, visiškai nesugebančių išgyventi, kurie nesant medicinos, būtų seniai išbrokuoti ir pasiųsti perdirbimui.

Gamtai (evoliucijai, jei jums taip patogiau) nereikalingi silpni ir ligoti. Todėl kuo daugiau gydytojų pastangomis tokių invalidų bus priverstinai palaikoma Gamtoje, tuo žiauresnius jų pribaigimo būdus Gamta išradinės.

Gamtos negalima nugalėti.

Prie jos galima tik prisitaikyti. Būtent dėl šios pirminės priežasties negalima sumažinti sergamumo vystant ir tobulinant mediciną.

Medicina, tokia, kokia ji yra šiandien, nedaro žmonių stipresniais, ištvermingesniais, gyvybiškesniais ir atsparesniais visiems įmanomiems juos supančios aplinkos stresiniams faktoriams. Viskas, ką ji daro, tai bando kažkaip nuraminti, trankvilizuoti, užslopinti, atbukinti, atjungti pacientą, tai yra pašalinti simptomatiką. Tai liudija tik viena – žmogus pralošia kovą prieš jį supančią aplinką.
Pakartosime dar kartą: medicina pastoja kelią natūraliai atrankai, trukdo išbrokuoti silpnuosius ir ligotus, ir kaip atsaką gauna dar sunkesnes ligas, su kuriomis ji nepajėgi susidoroti.

Ką darysim, smegenų dar turintieji?

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *