V. Ždanovas – alkoholis, narkotikai, tabakas

Profesoriaus V. Ždanovo paskaita apie tai, kokias baisias pasekmes sukelia alkoholis ir tabakas, kaip jie veikia žmogų, šeimą, visuomenę. Kas ir kodėl paleido šį, ištisas tautas naikinantį genocido mechanizmą? Paskaita trunka 3.5 valandos, todėl suskirstėme ją į dalis, kad būtų patogiau žiūrėti.
Kiekvieną dalį galima žiūrėti atskirai paėmus – medžiaga tikrai įdomi ir turininga, suteikianti gilesnį suvokimą apie tai, kas gi iš tiesų pasikeitimai įvyksta mumyse dar iki tol, kol pradedame vartoti alkoholį ir suprantama jau jo vartojimo metu.

Ištrauka šios paskaitos tema:

“Esu Rusijos Blaivybės sąjungos pirmininko pirmasis pavaduotojas. Šios sąjungos pirmininkui akademikui Fiodorui Uglovui 2004-aisiais sukako 100 metų. Jis iki šios dienos savo klinikoje atlieka sudėtingas operacijas.

1983 metais perskaičiau akademiko F. Uglovo pranešimą apie medicinines ir socialines alkoholio vartojimo pasekmes Sovietų Sąjungoje. Nuo tada visam laikui nustojau vartoti alkoholį: alų, vyną ir degtinę. Alus, vynas, degtinė, cigaretės – tai narkotikai, kurie atneša vis didesnes nelaimes ir kančias.

Prieš keletą metų Minske vyko alaus šventė. Jaunimui ta proga buvo surengtas roko muzikos koncertas. Tame koncerte reklamavo alų, o jaunos merginos atkakliai kiekvienam siūlė nemokamai parūkyti tam tikros rūšies cigaretę. Netikėtai prasidėjo audra. Apkvaitęs nuo alaus ir cigarečių jaunimas metėsi į požemines perėjas ir mirtinai sutrypė 57 jaunas merginas. Medicininė ekspertizė nustatė, kad visos sutryptos merginos buvo išgėrusios.

Po tragedijos Minske vyko laidotuvės. Stovi 57 karstai, stovi prezidentas Lukašenka su žvake ir verkia, visa vyriausybė stovi ir verkia. 500 000 žmonių susirinko merginų laidoti. Alus ir cigaretės pavertė žmones žvėrimis, kurie sutrypė silpnesnius savo kojomis.

Kas gi tie produktai – alus, vynas, degtinė, cigaretės, – kuriuos visą parą reklamuoja, parduoda ant kiekvieno kampo? Nejaugi tai tokie būtini žmogui „produktai”? Iš tikrųjų cigaretės, alus, vynas ir degtinė – tai ne produktai, bet patys pavojingiausi žemėje narkotikai, laisvai ir plačiai parduodami ir atneša tiek daug ašarų bei nelaimių.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *