Vandenilio peroksidas

Vandenilio peroksidas

Mūsų organizme vandenilio peroksidas gaminamas gerųjų žarnyno bakterijų pagalba ir jeigu žarnyne atsiranda disbalansas silpnėja imuninė sistema. Imuninę sistemą sudaro limfocitai (baltieji kraujo kūneliai, kovojantys su virusais ir bakterijomis). Be vandenilio peroksido limfocitui sunku nugalėti virusą ar bakteriją. nes limfocitas turi turėti aktyvaus deguonies apvalkalą, kuris neleidžia nuo limfocito pabėgti virusui ar bakterijai.

Tiesą sakant, manau, kad su vandenilio peroksidu problemų nėra. Problemų yra dėl žmonių.

Kai kurie žmonės tiesiog yra skeptikai. Visa tai skamba per daug gerai kad būtų tiesa, tad jie niekada ir nepabando.

Kiti žmonės yra labai nekantrūs. Jie nemano kad tai veikia – šiek tiek pabando, nepatiria stebuklingos, dieviškosios intervencijos, dėl kurios jie greitai nepagyja nuo ilgą gyvenimo tarpnsį kamuojančios ligos ar sveikatos problemos, todėl jie teigia, kad tai yra visiškas sukčiavimas.

Kai kurie žmonės yra pernelyg agresyvus. Jiems reikia rezultatų ir jų reikia DABAR. Taigi jie ‘čiumpa jautį už ragų’ ir vartoja arkliškomis ‘dozėmis’, o tada kenčia nuo staigių, natūralių organizmo valymosi reakcijų.. (kas iš tikro gali būti pavojinga). Savaime suprantama, tada jie laksto rėkdami “Tas vandenilio peroksidas yra pavojingas!”, arba “Aš esu alergiškas vandenilio peroksidui”, arba “Vandenilio peroksidas mane susargdino!”. Tai vakarietiškas būdas – Jei šiek tiek yra gerai, tada daug turi būti geriau…

Dauguma gydytojų bijo pačios medicinos sistemos. Be to, jie yra itin skeptiškai nusiteikę, hipokratai, veidmainiai ir nemato toliau savo nosies (ir, aišku, piniginės). Jie sako, kad reikia mokslinių įrodymų, tačiau kai pacientas pasirodo išgyjęs, sako, kad tai juokinga.. tada teigia, kad tai būtų patvirtinta kitų daktarų.. Tada atnešate jam keliolika moksinių straipsnių.. bet jie į juos net nepažvelgia – patetiškai teigia, kad jie nėra patvirtinti FDA [Amerikos Maisto ir Vaistų Administracija]. Ir daktariūkščiams nėra svarbu, kad vandenilio peroksidą, pries uždraudžiant FDA, naudojo milijonai žmonių, daugiau nei šimtmetį..

Pasak chemijos mokslų daktarės Ksaveros Vaištarienės, vandenilio peroksidas skyla į savo sudedamąsias dalis – vandenį ir deguonį. Tad jį vartojant organizmas aprūpinamas deguonimi, kuis sustiprina vidines žmogaus struktūras.

Čia ir mokslas ir patys žmonės gerai žino, kad organizmui trūksta deguonies, susidaro puiki terpė uždegiminiams procesams plisti: mikrobams, virusams. Deguonis užkerta kelią jų plitimui.

Vandenilio peroksidas yra stiprus oksidatorius. Jis sukelia antiseptinį poveikį, dezinfekuoja, dezodoruoja ir stabdo kraujavimą. Antimikrobinis poveikis silpnas ir trumpas (veikia tol, kol išsiskiria deguonis), tačiau preparatas veikia kai kuriuos virusus, taip pat ŽIV.

Vaistai nuo visų ligų – vandenilio peroksidas (ang.kl.)

Gydytojai žiūri labai skeptiškai. Tada jiems parodai statistiką, kad farmaciniai vaistai, kuriuos jie rekomenduoja kasdien (kai receptai tvarkingai išrašyti gydymo įstaigose, nurodytomis dozėmis) NUGALABIJA daugiau nei 100 000 žmonių kasmet, o tuo tarpu vandenilio peroksidas, teisingai dozuojamas/vartojamas yra 100 proc. saugus ir nuo jo nera dar niekas miręs..

Vandenilio peroksidas yra natūraliai atsirandanti MAISTO MEDŽIAGA ir jis turėtų būti visame geriamajame vandenyje bei maiste. Juk Motina Gamta deda jį ten ne be reikalo!

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *